Свято Останнього дзвоника

От і пройшов ще один навчальний рік.

Здається, ніби зовсім недавно ми ось так всі разом стояли на шкільному подвір’ї, вслухаючись у малинову пісню першого дзвоника, який сповіщав про початок 2017 – 2018 н. р.  А сьогодні вже час його завершувати. І особливо це відчувають  наші найстарші учні, для яких прийшла пора прощатися зі школою, із шкільним дитинством. Сьогодні, востаннє, пролунав  шкільний дзвоник для наших випускників, який покликав їх у широкий життєвий шлях сповнений надій, а для решти учнів – початок чудової пори – канікул. Слова вітання і побажання вдачі при здачі ЗНО, вибору правильної професії лунали від міського голови Коломєйцева В.І. , головного інженера Ладижинської ТЕС Сімакова В.Ю. та директора школи Курочко Л.С. Дякуючи депутатському корпусу, директор школи вручила нагороди і грошові премії відмінникам навчання, переможцям олімпіад і різних конкурсів. Родзинкою свята став флешмоб від випускників школи і традиційне спалювання шкільного розкладу.

29.05.2018 | Aдмін