Салют Ветеранам війни!

8 травня в школі відбувся  виховний захід «Салют ветеранам війни!».

Чимало свят дарує нам весна,

Як в рідний дім повернення з дороги.

Та є найбільш хвилюючим для нас

Величне свято Перемоги.

Це свято не затьмариться в віках.

В цей день нестимуть люди завжди квіти,

Не обміліє пам’яті ріка –

В серцях нащадків буде вічно жити…

8 травня в школі відбувся  виховний захід «Салют ветеранам війни!». На цьому заході  були  присутні:голова ветеранської організації  Прохоров Анатолій Іванович та його заступник Стеценко Олег Пилипович. Учні 6-А класу підготували літературно - музичну композицію присвячену до  Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Європі. Учні згадали героїв - ладижинців, які  загинули у Другій Світовій війні та у війні на Сході. Всіх полеглих героїв  вшанували хвилиною мовчання.

Анатолій  Іванович Прохоров виступив із вітальним словом та розповів про випадок із життя під час війни 1942 року ( про що він добре запам’ятав),а Стеценко Олег Пилипович розповів про події під час війни, які відбувалися в Ладижині.

Наш земний уклін усім, хто виніс роки окупації та пекло концтаборів, тим, хто сьогодні піднімає з руїн і відроджує Україну. Героям Слава!!!

11.05.2018 | Aдмін