Новини

Кубок України з велосипедного туризму.

З 4 по 7 травня у м. Буча Київської області відбувся Кубок України з велосипедного туризму.

Вінницьку область представляли 11 спортсменів клубу «Крокус» м. Ладижина та спортсмен клубу «Туристська молодь» Вінницького району.

На змагання з’їхались 20 команд  старшої (61 чол.) та молодшої (50 чол.) вікових груп. Загалом учасниками Кубку стало 111 дітей з 12 областей та міст України, а саме: Вінницької, Волинської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Київської, Запорізької, Луганської, Одеської, Полтавської, Сумської, Харківської та міста Києва.
    Протягом
    2-х днів туристи-велосипедисти змагалися за перемогу на дистанціях Комплексній («Тріал» + «Фігурне водіння ве
    лосипеду» + «Велокрос») та «Велоралі».

Наші спортсмени показали високі результати у перший день змагань.

У молодшій віковій категорії: Лукіянов Владислав – І місце на дистанції «Фігурне водіння велосипеду» та І місце на дистанції «Тріал»; Кучерявий Роман – ІІ місце на дистанції «Велокрос».

старшій віковій категорії: Петін Максим – І місце на дистанції «Тріал» та  ІІ місце на дистанції «Велокрос», Полуведько Дмитро – ІІІ місце на дистанції «Велокрос».

На Комплексній дистанції наші команди посіли ІІІ місце.

На дистанції «Велораллі» (31км і 9 додаткових технічних етапів) молодша команда перемогла з великим відривом і за підсумками двох днів змагань стала чемпіоном.

За перемогу боролись Кучерявий Роман,  Лукіянов Владислав, Щербань Денис, Капітанчук Максим, Рагозіна Ольга, Міщенкова Тетяна та Колісник Ангеліна.

Старші юнаки на «Велораллі» посіли 4 місце. Склад команди: Крижанівський Євгеній, Петін Максим, Полуведько Дмитро, Курочка Олександр та Рагозіна Аліна.

Тренують команди Стефаник М.В. та Бевз О.Л.