Акція «Чистий ліс»

Весна дивує нас своєю неповторною красою.

Перші  квіти, ніжна зелень, щебетання пташок, ясне небо, теплі промінчики сонця… Милуватися весняною природою наш 2-В клас ходив до місцевого лісу на початку квітня. Перше, що побачили діти, заходячи до зеленого храму природи, – купу сміття. Соромно стає від того, що люди свідомо  забруднюють навколишнє середовище. Болісно від того, що діти чують одне, а бачать зовсім інше. Перше враження від весняного лісу було зіпсовано.

Наступного разу, озброївшись рукавичками та пакетами для сміття, ми вирішили провести акцію «Чистий ліс». Адже, щоб світ став кращим, починай з себе. З оптимізмом в очах та почуттям власної значимості малюки  завзято стали працювати. За годину учні нашого класу назбирали на стежках лісу 16 пакетів пластикових пляшок. Про шкоду пластика для екології діти знають з уроків природознавства.

Задоволені повертались ми до класу. А ліс дякував нам за чистоту, даруючи духмяний аромат барвінку, веселу пісню соловейка, солодке гудіння джмелів і  свіже повітря.

07.05.2018 | Aдмін