Новини

Відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму

З 19 по 22 квітня відбувся Відкритий Чемпіонат області з пішохідного туризму, 25 обласні змагання з пішохідного туризму серед шкільної та студентської молоді  (у категоріях юнаків, юніорів та дорослих).

На Чемпіонат з’їхались 35 команд змагатись по ІІ і ІІІ класам та 15 команд по ІV класу.

М. Ладижин представляли 2 команди від клубу «Крокус» у категоріях юнаки ІІ клас та юніори та дорослі ІІІ клас.

Спортсмени змагались на дистанціях «Командна смуга перешкод» та «Крос-похід».

Молодша команда у складі Слободзян Валентини, Радченко Єлизавети, Журби Даниїла, Капітанчука Максима, Лук’янчука Андрія, Мартинюка Івана та Щербаня Дениса стали абсолютними переможцями змагань, виборовши перші місця на обох дистанціях і зайняли І загальнокомандне місце серед 11 команд.

Старша команда у складі Шатова Олександра, Рибачка Дмитра, Осипенка Ігоря, Горбатюк Вероніки, Рагозіної Аліни, Кучерявого Романа, Полуведька Дмитра та Лукіянова Владислава на дистанціях «Смуга перешкод» та «Крос-похід» посіла відповідно ІІІ та ІІ місця. У загальному заліку наші туристи вибороли срібло.

Вітаємо спортсменів. Тренують команди Стефаник М.В. та Бевз О.Л.