Новини

  Учнівське самоврядування - шлях до демократії

  19 квітня відбулася звітно-виборча  конференція учнівського об’єднання , на якій  були присутні делегати від учнівських колективів  з 5 по 11 клас, класні керівники, адміністрація.   На конференції  актив Шкільного Містечка звітував про роботу учнівського об’єднання за 2017-2018 навчальний рік. Також на конференції було затверджено склад нового апарату ШМ на наступний рік, оголошено підсумки конкурсу «Обдарованість року-2018».

  У цьому році  на шкільній конференції учні обирали мера Шкільного Містечка.  Кожний присутній на конференції делегат отримавши виборчий бюлетень,  проголосував за свого кандидата. За підрахунками голосів виборців перемогу здобула Кісілевич Олександра .

  Перед делегатами виступила директор школи Курочко Лідія Сергіївна , яка подякувала шкільному активу за   роботу , проявлену відповідальність у вирішенні важливих шкільних справ. Вона щиро привітала новообраного мера ШМ ,  побажала працювати на благо школи  та ніколи не боятися труднощів, впевнено іти вперед та перемагати.    23.04.2018 | Aдмін

  Вернутись назад