День здоров’я та спорту

З  метою  створення  умов  для  організації  дозвілля  дітей,  профілактики  негативних  явищ  у  дитячому  середовищі, формування  здорового  способу  життя з 02 по 06 квітня 2018 року в школі проведено Тиждень здорового способу життя.

Розпочався він 02 квітня 2018 року із загальношкільної тематичної лінійки «Рухова активність підлітка – запорука його здоров'я», де було оголошено план проведення тижня.

Класні керівники підготували та провели години спілкування з використанням мультимедійних презентацій на тему: «Здоров’я  – найцінніший скарб».

В приміщенні бібліотеки на учнів чекала виставка - огляд літератури, тема якої «Здорова дитина – здорова нація». Для учнів 3-5 класів була проведена ранкова зарядка.

Педагог-організатор школи Грінченко Л.М. для учнів 5-6 класів підготувала виступ агітбригади «Молодь обирає здоров’я». Вчитель гуртка «Юний рятувальник» Бевз О.Л. провела велосипедні змагання серед учнів школи. Учні молодших класів взяли участь у конкурсі малюнків «Ми – за здоров’я !» Учні 1-Б класу разом з батьками  прийняли участь у спортивній розвазі «Спорт - це здоров’я». Вчителі фізичної культури провели змагання з баскетболу серед команд 8-9 класів та змагання по змішаному волейболу між школами міста.

Членами  апарату Шкільного Містечка було проведено акцію «Цукерка замість цигарки. Акція мала на меті пропаганду здорового способу життя, відмову від шкідливих звичок.

Для учнів 9-10 класів була проведена просвітницька робота   з профілактики шкідливих звичок .  Протягом тижня проводилися рейди-перевірки «Чистий клас».

Під час проведених  заходів протягом Тижня учні здобули багато корисної інформації, яку зможуть застосувати у повсякденному житті для збереження свого здоров’я та зрозуміли, що здоров’я вимагає до себе постійної уваги, знань і неабияких зусиль для його збереження.

13.04.2018 | Aдмін