Педрада з виховної роботи

22 березня 2018 року у школі відбулося засідання педагогічної ради з виховної роботи.

З доповіддю «Створення умов для вільного розвитку особистості учня шляхом залучення його до різноманітних видів творчості» виступила заступник директора школи з виховної роботи Берегова Н.Г.

Співдоповідачами  були:

-          Класовод 4-В класу Кузьменко Н.М. виступила з теми «Виховання творчих здібностей молодших школярів у позакласний час»;

-          Класний керівник 6-А класу Мельник Т.А.  представила досвід своєї  роботи з класом;

-          Вчитель мистецтва Пишна М.Ш. з теми «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках музичного мистецтва»;

-          Вчитель образотворчого мистецтва Сташок Н.П. виступила з темою «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках образотворчого мистецтва»;

-          Педагог-організатор школи Грінченко Л.М. з теми «Формування в учнів життєвої позиції через роботу учнівського самоврядування».

Вчитель обслуговуючої праці Палій Г.В. представила виставку творчих робіт учнів.

Підсумком педради був виступ шкільної агітбригади «Цитрус».

26.03.2018 | Aдмін