Йде весна-красна

П'ятнадцятого лютого - свято Стрітення, яке відзначають через 40 днiв пiсля Рiздва  Христового.

На Стрітення, за народними уявленнями, зима іде туди, де було літо, а літо - де була зима.

Учні 3-А класу своїми обрядовими піснями цього дня  закликали весну. Вони разом із своїм класним керівником Маляр Н.М. підготували  свято- виставу.   У своєму виступі діти відобразили народні уявлення про традиційний двобій Зими та Весни. Кожна з них у виставі відстоювала своє право господарювати на Землі.

Зустріч Стрітення  учні відзначили не лише хороводами та іграми, співами й танцями , а  ще розповідали прикмети народного календаря і стрітенські традиції . Підтримати учасників свята прийшли також їхні батьки. Кажуть: отримали задоволення і хороший настрій.

22.02.2018 | Aдмін