Новини

22 відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму в приміщенні

У змаганнях брали участь 40 команд з Вінницької, Чернівецької та Черкаської областей. Ладижин представляли дві команди ТСК «Крокус» у категоріях «Юнаки старші» та «Юнаки молодші».

Спортсмени молодші змагались у особисто-командній смузі перешкод, де впевнено перемогли  22 команди. Чемпіонами у своїх категоріях  стали Єлизавета Радченко та Іван Мартинюк, срібними призерами – Софія  Парфьонова, Андрій Лук’янчук, Ольга Рагозіна, бронзу завоював Максим Капітанчук, 8 місце – Даниїл Журба з 44 юнаків, Єлизавета Косенко – 6 місце з 15 дівчат. Крім того молодші спортсмени приймали участь у конкурсній програмі: в’язання вузлів, складання наплічника, топографія (ІІ місце), вікторина та визначення азимуту, де посіли 5 місце. В загальному заліку наша команда виборола ІІ місце.

Старші юнаки (17 команд) змагались на двох дистанціях: особисто-командна смуга перешкод та командна смуга перешкод. В особистому заліку наші ладижинські туристи показали високі результати. Серед 37 дівчат старшої вікової категорії Юлія Стасюк стала бронзовою призеркою, Аліна Рагозіна посіла 9 місце. З поміж 17 дівчат середньої групи Валентина Слободзян завоювала срібло. В групі старших юнаків (44 уч), Роман Кучерявий зайняв 4 місце, Владислав Лукіянов – 6  місце. Щербань Денис став бронзовим призером серед 17 хлопців середньої групи. За результатами першого дня команда «Крокус» виборола друге місце. На командній смузі перешкод наші спортсмени (Юлія Стасюк, Роман Кучерявий, Влад Лукіянов, Дмитро Полуведько, Аліна Рагозіна та Валентина Слободзян) поступились тільки поступились тільки командам «Гермес» та «Туристська молодь». За підсумками двох днів змагань команда старших юнаків «Крокус» стала бронзовим призером.

Юні туристи привезли в Ладижин два кубки, десять медалей та 22 грамоти.

Команди тренують Микола Стефаник та Оксана Бевз.