Крок до зірок

24 січня у школі  відбувся міський конкурс солістів-вокалістів та читців в рамках фестивалю «Проліски надії - 2018».

Зачарували глядачів та членів журі неповторним вокалом Яроменко Антоніна (11-А клас), Горнець Єлизавета (4-В клас), Ковальчук Анастасія

(7-А клас), Шульга Анна (8-А клас), Нечипоренко Аліна (5-В клас), Родіонова Марія (11-А клас) та Канюка Анна (5-Г клас).

Бурхливі оплески лунали після виступу читців-декламаторів Студоляк Ольги (11-А клас), Соловей Анни (6-Б клас), Бражної Софії (6-А клас), Бевза Івана (7-А клас), Діденко Софії (8-А клас), Бевз Домініки (4-В клас).

Фестиваль засвідчив високий рівень підготовки та майстерності учнів і черговий раз довів, що наша школа – скарбниця талантів.

27.01.2018 | Aдмін