Міс осінь

Вечір для старшокласників відбувся 9 листопада. Цей конкурс став традиційним в школі, тому із року в рік його чекають з нетерпінням дівчата-старшокласниці, а саме учні 10-11 класів.

“МІС ОСІНЬ”— саме таку назву має цей конкурс адже він проходить в чарівну осінню  пору року, він надихає чарівністю, таємничістю, непередбачуваністю. Саме такими себе показали у конкурсі дівчата, які прийняли участь у цьому конкурсі. Дуже важко журі було оцінити виступи дівчат, тому що  кожна  із учасниць добре готувалася до цього заходу, прагнула бути найкрасивішою, найкращою, найзагадковішою. Але журі все ж таки справилося зі своєю роботою і визначили переможницю цього конкурсу.

Отже звання “МІС ОСІНЬ”цього року отримала  учениця 11-Б класу Червінко Людмила

“Міс Чарівність”—Грінченко Анна (10-В клас)

“Міс Елегантність”-Онищенко Діана (10-Б клас)

“Міс Впевненість”—Щербина Вікторія (11-А клас)