Акція «Годівничка»

Проведення природоохоронних акцій – дуже важлива вимога сьогодення, адже завдяки їм ми не лише привчаємо дітей турбуватися про природу, виховуємо ціннісне ставлення до біорізноманіття,  а й  даємо розуміння того, що побутові відходи можуть слугувати ще для добрих справ.

В школі 20 грудня  проходила акція «Годівничка», у якій прийняли участь учні 1-7 класів. Годівнички  діти виготовляли спільно з батьками і  кожна відрізнялася  дизайном , розміром, оформленням та різноманіттям матеріалу. Цікаві годівнички були представлені учнями 2-В класу, вони виготовили найбільшу кількість -19 годівничок. Учні старших класів  свої годівнички розмалювали, прикрасили різними атрибутами і не забули вкинути в годівничку зерна та хліба. Отож, усі годівнички будуть розміщені на території шкільного парку, а учні будуть доглядати за ними та періодично підсипати їжу, щоб птахи могли пережити цю зиму, а весною радувати своїм співом.

22.12.2017 | Aдмін