День Святого Миколая

Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти.

Цей святковий зимовий час розпочинається 19 грудня, коли відзначається День Святого Миколая. Напередодні цього дня діти згадують усі свої добрі та погані вчинки, а також пишуть листи до Святого Миколая. Слухняних діток під подушкою чекають гостинці, а от бешкетникам варто задуматися про свою поведінку та чекати в подарунок тільки різочку.
    Саме такі слова звучали під час свята, яке підготували учні 4-Г класу із своїм класним керівником Драч В.І.. Діти радісно виконували пісні, закликаючи Святого Миколая до себе на свято, розповідали вірші про свої гарні вчинки,просили у Миколая здоров’я та щастя для своїх батьків та рідних. Свято  пройшло в піднесеному настрої та доброзичливій атмосфері, подарувавши всім присутнім позитивні емоції та гарний настрій. Також у цей день вітали дітей з особливими потребами, які навчаються у нашій школі. Діти отримали від Святого Миколая привітання та подарунки.

22.12.2017 | Aдмін