Міс Золота Осінь

Жіноча врода здатна розтопити кригу в людських серцях, зробити їх більш добрими і чуйними, допомогти перенестися в якийсь інший світ, який буде дарувати тільки усмішку і любов.

Тому щорічно восени проводиться конкурс краси і грації «Міс осінь», щоб обрати одну, найкрасивішу, найталановитішу, найелегантнішу.

10 листопада в актовій залі школи зібралися учні, вчителі, батьки, гості на традиційне свято осені «Міс Осінь 2017».

У конкурсі брали учні 10-11 класів, а саме: Талайко Ірина (10-Аклас), Скакун Аліна (10-Б клас), Родіонова Марія (11-А клас), Пазюченко Вікторія (11-Б клас).

Оцінювало конкурсанток компетентне журі, і як правило, воно складається з тих, хто по-справжньому цінує вроду і талант, бо оцінюється не лише зовнішність, а й розум та моральні якості дівчат, а саме:Ковальова О.А., Чех І.М., Бондарчук Я.В., Пишна М.Ш., Сидорчук О.О.

Конкурсантки змагалися в таких конкурсах: «Розминка», презентація осіннього костюму «Чарівність осені безмежна», конкурс відео - кліпів-пародій відомих українських  виконавців, «Осінній пейзаж», домашнє завдання «Один день осені у школі».

На наших учасниць чекалинелегківипробування, але вони гідно з ними впоралися. Кожна учасниця отримала подарунки і почесні титули:

-Міс Привабливість –Талайко Ірина

- Міс Чарівність –Скакун Аліна