Тиждень екології у школі

З метою виховання громадянської відповідальності за стан природи, формування екологічної свідомості і культури учнівської молоді, залучення їх до активної природоохоронної діяльності з 23.10 по 27.10. 2017 року у школі пройшов тиждень екології під девізом «Шануймо природу усюди й завжди».

Екологічне виховання учнів вчителі проводять під час уроків та в позакласній роботі. Згідно з планом роботи пройшли відповідні заходи:

1.      Радіопередача «Шануймо природу усюди».

2.      Конкурс плакатів (9-11 класи), малюнків (5-8 класи) на екологічну тематику.

3.      Аплікації з осіннього листя «Осінь золотава» (1-5 класи).

4.      Вироби з природного матеріалу на тему «Осінь»  ( 6-11 класи).

5.      Свято врожаю (4-Б клас, Шпіник Н.О.).

6.      Конкурс на краще озеленення класних кімнат.Протягом тижня на належному рівні пройшли виховні години: «Птахи – наші друзі», «Себе я бачу в дзеркалі природи»,  «Природа наша мати », «Конвенція екологічної освіти України », «Земля у нас одна», «Дерево мого дитинства», «Душа природи чуйна і ласкава».

30.10.2017 | Aдмін