До дня захисника України

13 жовтня у школі пройшов   конкурс «Український лицар», в якому прийняли  участь хлопці 8-9 класів. віри в краще майбутнє.

Учасники змагалися в конкурсах, де змогли показати свою силу, мужність, кмітливість, артистизм. Глядачі змогли переконатися , що хлопці нашої школи  сміливі і спритні , дотепні та мають силу в руках.  У  виконанні конкурсантів було представлено інсценізацію української пісні , в якій вони довели, що вони справжні актори та мають почуття гумору. Також присутні на святі могли відчути козацький дух, який передав у своїх піснях Олександр Дідик. У його виконанні прозвучали козацькі пісні «Вінницькі козаки», «Гарний козак, гарний». Після закінчення усіх конкурсів журі підвели підсумки та подякували усім учасникам за підготовку і витримку,  проявлену під час виконання завдань.  Кожен учасник був переможцем у своїй номінації: «Лицар Кмітливість», «Лицар Силач», «Лицар Мужність», «Лицар Спритність».

Титул «Український Лицар-2017» здобув учень 9-В класу Кириченко Максим .

Вітаємо з перемогою!!!

18.10.2017 | Aдмін