Козацькому роду- нема переводу

12 жовтня  учні 4-А класу разом зі своїм класним керівником  Крамською Іриною Антонівною гостинно запросили на свято «Козацькому роду- нема переводу».

На святі були запрошені гості із громадського об’єднання «Самооборона». Вони привітали всіх присутніх із наступаючим святом з Днем Захисника України та побажали успіхів і здоров’я, миру та віри в краще майбутнє.

Багато пізнавальної інформації присутні почули з уст четвертокласників:  про виникнення козацтва, Запорізьку Січ,  про гетьманів та курінних отаманів. Діти  емоційно читали вірші,  виконували  козацькі українські  пісні та  із запалом танцювали  українського гопака. Потім розпочалися змагання козачат.  Батьки, гості та вболівальники з великим запалом підтримували учасників.  Учасники змагань викладалися з усієї сили : стрибали на конях, надували повітряну кульку,  виконували козацьку пісню, розгадували загадки. По закінченню змагань учасники виконали український танець.  У дитячій пам’яті назавжди залишаться нові цінні знання про українське козацтво та про це яскраве свято.

18.10.2017 | Aдмін