Новини

  День Учителя!!!

  Поміж багатьох свят в календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний.   У перший тиждень жовтня  країна урочисто відзначає День працівників освіти. Коли настає  День вчителя в школі панує атмосфера  свята і пожвавлення. Саме так цікаво і з усмішками на обличчі пройшов День вчителя у нашій школі.

  Напередодні свята  була організована виставка квітів, яка  радувала різноманітністю кольорів та барв, неординарністю самих букетів. Стінгазет була неймовірна кількість. Яких тільки малюнків не було: і просто гарно написані привітання, і цілі картини з шкільного життя!

   А вже 29 вересня  вітали  шановних вчителів зі святом. Учні випускних класів біля входу в школу створили  живий  коридор і щиро вітали усіх вчителів з Днем вчителя. Після закінчення уроків  усіх педагогів школи та вчителів, які на заслуженому відпочинку, запросили до актової зали. Учні 11-А класу  підготували концертну програму з піснями, гумористичними сценками , віршами. А поздоровлення , які  лунали зі сцени,  були дуже теплими,  щирими, сповненими  поваги до любих вчителів. А скільки усмішок було того дня  і усі були в прекрасному настрої!

  Отож, День Вчителя у нашій школі №2  пройшов просто чудово!

   

   

   

   

     05.10.2017 | Aдмін

  Вернутись назад