Новини

Команда Вінницької області – срібні призери Чемпіонату України з велосипедного туризму

З 8 по 14 липня у м. Світловодськ відбувся 5 Чемпіонат з велосипедного туризму, у якому брало участь 13 команд з 12 областей.

У складі збірної Вінницької області  змагались спортсмени клубу «Крокус» Стасюк Юлія та Полуведько Дмитро (м. Ладижин), Крижанівський Євгеній, Петін Максим та Рожук Софія (с. Брацлав) та Копитко Богдан (м. Шаргород, клуб «Азимут  Ейс»).

Змагались спортсмени на комплексній дистанції (техніка водіння велосипеду, тріал та велокрос) та на дистанції «Раллі».

В особистому заліку Стасюк Юлія перемогла на дистанції «техніка водіння велосипеду», ІІ місце посіла на велокросі, та виборола ІІ місце у комплексному заліку.  В командному заліку наші велосипедисти на комплексній дистанції здобули срібні нагороди, на дистанції «Раллі» - бронзові нагороди.

За сумою двох дистанцій у загальному заліку команда Вінницької області виборола ІІ місце.

Чемпіонами України стали спортсмени Волинської області, ІІІ місце посіла одна із команд Харківської області.