Свято останнього дзвоника

Ось і промайнув ще один навчальний рік.

Рік напруженої праці. Він був першим роком шкільного життя для першокласників, які  тільки вступили в нове і незвідане для них. Цей рік був особливим для учнів четвертих класів, які успішно здали державну підсумкову атестацію. Але головні іменинники сьогодні – це учні 11-х класів. З вітальним словом до всіх учнів звернувся міський голова Валерій Іванович Коломєйцев. Слова настанови лунали і від заступника директора Ладижинської ТЕС Алєксєєва Олексія Михайловича. Про підсумки роботи школи і досягнення учнів говорила директор школи Курочко Л.С. Учні 11-х класів подякували вчителям за знання, які вони їх дали, за те, що школа стала для них другою домівкою.

За традицією був спалений розклад випускниками школи і всі випускники подарували присутнім флешмоб.

03.06.2017 | Aдмін