Новини

  Кубок України з велосипедного туризму. Перемога Ладижинців.

  З 10 по 14 травня у с. Воробіївка  Немирівського району Вінницької області відбувся Кубок України з велосипедного туризму.   На змагання прибули 15 команд  з 8-ми регіонів, а саме з Харківської, Сумської, Волинської, Запорізької, Полтавської, Львівської, Кіровоградської та Вінницької областей.

  Кубок проводився серед дорослих, серед юніорів (старша вікова група) та серед юнаків (молодша вікова група).

  Вінницьку область представляли 4 команди: 1 – у категорії дорослих, 1 – у категорії юніори та 2 – у категорії юнаки.

  Спортсмени клубу Крокус змагались у складі двох команд серед юніорів та серед юнаків, а також двоє спортсменів були у часниками дорослої команди, а саме: Дар’я  Бевз  та Дмитро Рибачок.

  Змагання пройшли на високому рівні.

  11 та 13 травня велосипедисти змагались на комплексній дистанції, яка складалась з трьох видів: Велокрос, Велотріал та Фігурне водіння велосипедом.

  12 травня спортсмени проходили дистанцію «Велоралі»,  довжиною  у дорослих і юніорів – 37км , а у юнаків – 23км. На дистанції спортсмени виконували відповідно 13 (11)спецзавдань, а саме: переправа по колоді через річку, подолання броду, підйом вгоду на велосипеді, в’язання вузів, ремонт велосипеда, орієнтування  тощо.

  За результатами трьох змагальних днів наші команди стали переможцями Кубку та срібними призерами.

  Доросла команда стала переможцем Кубку з велосипедного туризму.

  Старша команда у складі Осипенка Ігоря, Стасюк Юлії, Крижанівського Євгенія та Петіна Максима також стала переможцем Кубку з велосипедного туризму серед юніорів.

  Молодша команда у складі Кучерявого Романа, Лукіянова Владислава, Полуведька Дмитра, Костенюка Владислава, Щербаня Дениса та Рагозіної Аліни вибороли ІІ загальнокомандне місце.

  Вітаємо переможців! Тренують команди Стефаник Микола та Бевз Оксана. 

   

   

     19.05.2017 | Aдмін

  Вернутись назад