Вони захищали Вітчизну!

Весна іде, і переможним кроком
    В тюльпановому вічному вогні
    Йде травень крізь хвилини, дні і роки,
    Несе нащадкам спогади свої.

Друга світова війна вона все далі і далі від нас, ми з розповідей дідусів  знаємо, що вона була страшною та кривавою, що загинуло  в ній невимовна кількість мільйонів людей, які просто хотіли жити.

Напередодні святкування  Дня пам’яті і  примирення та Дня  Перемоги над нацизмом у   школі відбулася хвилююча зустріч із головою ветеранської організації  Прохоровим А.І. та  його заступником  Стеценком О.П.  Учні 8-Б класу разом із своїм класним керівником  на паралелі 8-их класів підготували урок мужності та слави «Вони захищали Вітчизну». Під час заходу учні читали зворушливі вірші та  виконували пісні далеких  воєнних років.

Перед учнями виступив Прохоров Анатолій Іванович, який розповів про своє дитинство  та юність під час війни, а також побажав учням  всього найкращого, а головне залишатися добрими, порядними дітьми і ніколи не забувати старше покоління. Стеценко Олег Пилипович розповів про події  , які відбувалися в Ладижині під  час війни, про Меморіал Слави та перепоховання  останків солдат, які були знайдені при будівництві комбікормового комплексу. Всі слова, які були сказані  дітьми і дорослими звучали з гордістю і вірою в краще майбутнє.

12.05.2017 | Aдмін