Шкільна конференція

20 квітня відбулася шкільна конференція учнівського самоврядування, на якій  були присутні делегати від учнівських колективів  з 5 по 11 клас, класні керівники, адміністрація.

Актив Шкільного Містечка звітував про роботу учнівського об’єднання за 2016-2017 навчальний рік. Роботу Шкільного Містечка було оцінено задовільно. Також на конференції було затверджено склад нового апарату ШМ на наступний рік, оголошено підсумки конкурсу «Обдарованість року». Перед делегатами виступила директор школи Курочко Лідія Сергіївна , яка подякувала шкільному активу за   роботу , проявлену відповідальність у вирішенні важливих шкільних справ.  Також вирішувались питання щодо  оформлення учнівського щоденника , шкільної форми та дотримання правил поведінки в навчальному закладі.

25.04.2017 | Aдмін