ГАЛАКТИКА ТАЛАНТІВ

І вже традиційним у нашій школі стало свято, якого немає в жодному календарі, але для нас воно є особливим, бо вшановує юні обдарування, які в майбутньому обов’язково поповнять ряди української зіркової еліти.

Наша шкільна Галактика налічує 6 сузір’їв: «Наукове», «Літературне», «Творче», «Музично-артистичне», «Лідерське», «Спортивно-туристичне»,-

6 гарячих, енергійних, молодих і веселих сузір’їв.

За давнім українським звичаєм гостей у своїй оселі щирим словом зустріла господар великої шкільної Галактики – директор школи Курочко Лідія Сергіївна.

У кожній номінації учні отримали грамоти і могли насолодитися чарівним співом Яроменко Антоніни, Шульги Анни, Родіонової Марії, Довганя Антона та яскравими танцями зразкового хореографічного колективу «Акварель» та ансамблю народного танцю «Радість».

Зі сцени лунали слова подяки батькам та вчителям, які передають свої таланти учням.

12.04.2017 | Aдмін