16 березня 2017 року відбулася педрада-тренінг на тему: «Дисципліна в школі – шлях до ефективності та результативності навчальної діяльності учнів», мета якої обмінятися інформацією про ефективні методи впливу на дисципліну учнів; формувати прагнення вчителів до самоудосконалення та підвищення педагогічної майстерності.

Вчителі працювали в групах, ділилися власним досвідом стосовно того, що найбільше допомагає їм дисциплінувати своїх учнів; які риси характеру мають бути в сучасного класного керівника; які моделі спілкування найбільш доцільні у роботі вчителя; які помилки не потрібно допускати, щоб не стати поганим вчителем, а чому потрібно вчитися, щоб бути успішним педагогом; знаходили вихід з різних запропонованих ситуацій. Кожен з присутніх отримав «Пам’ятку для вчителя».

17.03.2017 | Aдмін