Срібні призери чемпіонату області

З 17 по 19 лютого відбулися 21  обласні  змагання з пішохідного туризму у закритих приміщеннях, чемпіонат області серед юнаків з пішохідного туризму у закритих приміщеннях.

Місто Ладижин представляла команда «Крокус» Ладижинської ЗОШ №2.

У чемпіонаті області приймали участь 39 команд. Юні спортсмени змагались  на дистанціях «Особиста смуга перешкод» та «Командна смуга перешкод».

За результатами змагань першого дня наша команда посіла І місце. А саме: Ігор Осипенко, учень 10 класу, посів ІІІ місце серед 63 хлопців старшої групи, Юлія Стасюк, учениця 10 класу, виборола ІІ місце серед 36 дівчат старшої групи, Роман Кучерявий та Владислав Лукіянов, учні 7 класу, посіли відповідно ІІ і ІІІ місце серед 53 хлопців середньої вікової групи, а їх однокласниця, Аліна Рагозіна, виборола ІІІ місце серед 49 дівчат своєї групи. Решта троє дівчат, Алла Бурдейна (учениця 11 класу), Ольга Рагозіна та Валентина Слободзян (учениці 6 класу) увійшли у десятку найсильніших в своїх багаточисельних вікових групах, достойно представивши місто Ладижин.

На наступний день кращих 15 команд змагались на дистанції «Командна смуга перешкод». Наша команда виборола ІІ місце і у загальнокомандному заліку стала срібними призерами Чемпіонату області з пішохідного туризму.

Вітаємо призерів!

Тренують спортсменів Микола Стефаник та Оксана Бевз.

24.02.2017 | Aдмін