Новий рік у школі

Новий рік одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят.

Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають всі, особливо діти. Адже на Новий рік трапляються справжні дива і здійснюються бажання.

Красуня-ялинка зібрала навколо себе учнів початкової школи, які з задоволенням переглянули виставу, підготовлену працівниками будинку «Лада». Новорічна казка захопила не тільки дітей, а й дорослих,  усіх присутніх на святі. Молодші школярі , вдягнувшись у новорічні костюми водили хороводи, співали новорічні пісні та грали у ігри.

На паралелі 5-6 класів новорічну казку підготували учні 6-Б класу із своїм класним керівником Осьмирко О.В., подарувавши  присутнім веселі посмішки, хороший настрій, мелодійні пісні та море позитиву. Учні 8-А класу разом із своїм класним керівником Скобелєвою Д.В. запросили на новорічне свято паралель 7-8 класів. Для них  вони підготували цікаву новорічну подорож Діда Мороза та Снігуроньки по країнам Європи. Вдало були підібрані костюми та музичний супровід, який допоміг глядачеві поринути  у світ новорічних пригод.

Для старшокласників школи був організований святковий вечір «Новорічна  казка на новий лад». Підготували його учні 11-Б класу разом з класним керівником Студоляк О.П. На сцені професійно  учнями була зіграна чудова вистава, яка подарувала присутнім задоволення, захоплення, море позитивних і яскравих емоцій.

Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутнє, а Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри, любові, надії та оптимізму.

26.01.2017 | Aдмін