Новини

  Новий рік у школі

  Новий рік одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят.   Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають всі, особливо діти. Адже на Новий рік трапляються справжні дива і здійснюються бажання.

  Красуня-ялинка зібрала навколо себе учнів початкової школи, які з задоволенням переглянули виставу, підготовлену працівниками будинку «Лада». Новорічна казка захопила не тільки дітей, а й дорослих,  усіх присутніх на святі. Молодші школярі , вдягнувшись у новорічні костюми водили хороводи, співали новорічні пісні та грали у ігри. 

  На паралелі 5-6 класів новорічну казку підготували учні 6-Б класу із своїм класним керівником Осьмирко О.В., подарувавши  присутнім веселі посмішки, хороший настрій, мелодійні пісні та море позитиву. Учні 8-А класу разом із своїм класним керівником Скобелєвою Д.В. запросили на новорічне свято паралель 7-8 класів. Для них  вони підготували цікаву новорічну подорож Діда Мороза та Снігуроньки по країнам Європи. Вдало були підібрані костюми та музичний супровід, який допоміг глядачеві поринути  у світ новорічних пригод.

  Для старшокласників школи був організований святковий вечір «Новорічна  казка на новий лад». Підготували його учні 11-Б класу разом з класним керівником Студоляк О.П. На сцені професійно  учнями була зіграна чудова вистава, яка подарувала присутнім задоволення, захоплення, море позитивних і яскравих емоцій.

  Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутнє, а Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри, любові, надії та оптимізму.

   

   

   

   

   

   

     26.01.2017 | Aдмін

  Вернутись назад
Всі новини

Контакти

Адреса: Вінницька обл.,
м. Ладижин,

вул.Процишина, 21


Тел.:(04343) 6-15-47

Email:lad_shkola2@ukr.net

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Освітній портал

Сайт Сташок Н.П.

Сайт Сташок Н.П.