Конкурс «Замість ялинки - зимовий букет»

Зимовий букет - найкращий новорічний подарунок рідним і друзям.

Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Ми звикли  до  ялинки і рідко замислюємося над тим, як обходиться природі наше бажання на новорічні свята прикрасити живим деревом свою квартиру. Тому для того аби довести, що ялинку можна замінити  і  вберегти молоді деревця  була організована  акція «Замість ялинки - зимовий букет». Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво. У цьому  конкурсі прийняли  участь учні 1-4 класів, які представили прекрасні, фантастичні роботи. Ялинки були різнокольорові, яскраво-жовті, зелені, білосніжні , виготовлені з паперу, з дощику, з цукерок і т.д. Відвідувачі виставки були у захваті від створених шедеврів.  Найкращі роботи  учнів були відзначені подарунками та грамотами.

22.12.2016 | Aдмін