День Святого Миколая у школі

19 грудня за народним календарем відзначають День Святого Миколая.

У цей день кожна дитина мріє отримати подарунок від Святого Миколая. В нашій школі  були організовані змістовні заходи, протягом усього дня діти отримували подарунки. Вранці усіх, хто переступав поріг школи, вітав зі святом св. Миколай. На паралелі 2-х та 4-х класів пройшло тематичне свято «Святий Миколай в гості завітав». Учні співали пісні про Святого Миколая, читали  вірші та виконували танцювальні композиції.

Також члени апарату Шкільного Містечка відвідали та привітали зі святом  реабілітаційну групу дітей дитячого садочка «Росинка». Разом з дітками грали в сніжки, розгадували загадки, співали пісні і, звичайно,  дошкільнята отримали подарунки від Святого Миколая.

Не забув св..Миколай і про дітей з обмеженими можливостями, які навчаються в школі: вони теж отримали подарунки.

22.12.2016 | Aдмін