Батьки і діти

16 жовтня  делегація міста Ладижина у складі: методиста відділу освіти Харжевської Людмили Дем’янівни, лідера учнівської організації міста Мельник, Ганни, учениці 10-Б класу загальноосвітньої школи №2, та заступника голови батьківського комітету Грінченко Людмили Миколаївни прийняли участь у II обласному Батьківському  форумі «Батьки і діти»

Проблемні питання, які  обговорювалися  на цьому форумі стосувалися саме двох поколінь: батьків і дітей. Різні виступи, висловлювання, дискусії вирували у сесійній залі  Вінницької обласної Ради. Також мали слово члени експертної групи: Татусяк Сергій Пилипович, голова обласної Ради, Спірідонова Любов Михайлівна, заступник голови обласної державної адміністрації та начальник управління освіти і науки Вінницької обласної  державної адміністрації, Івасюк Ігор Дмитрович. Від батьківської громадськості  загальноосвітніх шкіл міста Ладижина виступила ГрінченкоЛ.М. з проблемним питанням  «Особистий освітній простір : в школі та поза нею».

19.10.2012 | Aдмін