У колі лідерів

5 грудня відбулися збори лідерів учнівського самоврядування

У актовій залі зібралися старости класів та їх заступники , а також члени апарату Шкільного Містечка. Ініціатором зібрання були  активісти учнівського самоврядування, які напередодні приймали участь у засіданні лідерів  шкіл  міста.  Вони поділилися враженнями від зустрічі,  розповіли , які  питання вирішували разом із представниками шкіл. Зокрема, Орець Ліза запропонувала  в класах обговорити  пропозиції щодо підтримки  позитивного  іміджу нашої школи. Мер ШМ запросила усіх присутніх  на Всеукраїнський урок, який проводиться за підтримки Асоціації міст України в режимі онлайн 6 грудня.

Отже, 6 грудня о 12:30 в переддень відзначення Дня місцевого самоврядування лідери  школи на чолі із директором  Лідією Сергіївною стали учасниками  Всеукраїнського уроку місцевого самоврядування у режимі онлайн. Мета цього заходу –  зміцнення іміджу місцевого самоврядування, поширення ідей децентралізації та підвищення політичної грамотності учнів.

07.12.2016 | Aдмін