Посвята в першокласники

На паралелі перших класів пройшов  виховний захід  «Посвята в першокласники».

Наймолодші діти, які переступили поріг школи 1 вересня стали школярами. Вони познайомилися, вчилися дружити та  на уроках правильно сидіти, не порушуючи правил, які існують в навчальному закладі.  Перша вчителька познайомила учнів з їхнім першим зошитом та книжкою.  І ось за дуже короткий час вони стали однокласниками, стали  ввічливими і добрими дітьми. Саме про це учні перших класів  розповіли на своєму першому шкільному святі, на яке запросили всю свою родину: братиків і сестричок, бабусю і дідуся, тата і маму. Зі сцени звучали веселі пісні про школу, діти розповідали у своїх віршах чого вони уже навчилися у школі  і  про свої плани на майбутнє. Присутні на святі гучно аплодували та підтримували своїх дітей  і переконалися, що вчорашні діти -  стали справжніми школярами.

28.11.2016 | Aдмін