Відзначення Дня Гідності та Свободи

Хто вмирає в боротьбі – в серцях живе повіки!

З метою гідного вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження в державі демократичних цінностей, 21 листопада у школі проведено такі заходи:

-          Година спілкування «Наш дух не зламати, свободу не вбити».

-          Перегляд відеофільмів про події Помаранчевої революції, Революції гідності, про події АТО.

-          Оформлено у бібліотеці книжкову виставку до Дня Гідності і Свободи.

-          Проведення радіопередачі «Та що є смерть, якщо це за народ?!! І що життя, якщо без України?!!»

-          Учні та вчителі школи взяли участь у покладанні квітів на площі біля стели Небесної Сотні.

21.11.2016 | Aдмін