Леді Осінь – 2016

Прийшла так ніжно і неспішно

І, ніби неба аромат,

Розкинула над лісом шати,

Перетворивши в жовтий сад.

Засипала нас осінь сріблом,

Позолотила зелен лист,

Зібрала учнів в цьому залі.

Щоб показали нам свій хист.

І знову  в актовій залі школи зібралися разом  у ці останні осінні дні старшокласники, вчителі, батьки і просто друзі, щоб вибрати найчарівнішу, найпривабливішу, найгарнішу дівчину - Леді Осінь-2016.

У конкурсній програмі брали участь представниці 10 та 11 класів: Яроменко Антоніна (10-А клас), Волкова Катерина ( 10-Б клас), Сьоміна Анастасія (11-А клас), Горбатюк Вероніка (11-Б клас). Дівчата змагалися у конкурсах « Візитна картка. Представлення себе.», «Макіяж», ,,Умілі ручки", «Розумниця», «Допоможи Попелюшці», «Прогулянка під дощем» та «Казка на новий лад».

Оцінювало конкурси шановне, імените журі, цінителі розуму, краси і таланту, це  Бондарчук Яна Володимирівна – учитель хореографії, керівник танцювального колективу «Радість», Іглакова Наталія Сергіївна –заступник директора з виховної роботи ЗОШ №4, Рахнянська Наталія Федорівна - заступник директора з виховної роботи ЗОШ №3 та голова журі, методист відділу освіти Харжевська Людмила Дем’янівна.  У них було нелегке завдання – із найгарніших, найталановитіших, найчарівніших дівчат обрати ту, єдину, котра буде гідною титулу « Леді Осінь – 2016».

Учасниці добре справилися із завданнями і за підсумками журі отримали такі титули: «Леді Симпатія» - Яроменко Антоніна, « Леді Чарівність» -  Волкова Катерина , «Леді Привабливість» - Сьоміна Анастасія.

Титул « Леді Осінь - 2016» отримала Горбатюк Вероніка.

Окрема подяка організаторам конкурсу, членам журі, класним керівникам, батькам та всім , хто допомагав у проведенні заходу.

07.11.2016 | Aдмін