Перемога на Чемпіонаті області з техніки пішохідного туризму

З 7 по 9 жовтня в ур. Сабарів Вінницького району традиційно проходив відкритий Чемпіонат області з техніки пішохідного туризму серед молоді, юнаків та юніорів «Сабарівська осінь – 2016».

Місто Ладижин представляв туристсько-спортивний клуб  «Крокус».

Команди змагались на дистанціях «Крос-похід» та «Рятувальні роботи» по ІV та ІІІ класам. Ладижинські спортисмени віком від 2001 до 1998 р.н. змагались по ІІІ класу.

На дистанції «Крос-похід» зайняли ІІ місце та здобули перемогу на дистанції «Рятувальні роботи». За результатами двох днів впевнено вибороли І загальнокомандне місце.

Навіть погода не засмутила спортсменів (команди проживали у польових умовах), вони достойно представили наше місто.

В команді змагались Горбатюк Вероніка, Бурдейна Алла, Рибачок Дмитро – учні 11-х класів Ладижинської ЗОШ №2, Стасюк Юлія та Осипенко Ігор – учні 10-го класу Ладижинської ЗОШ №2 та Бевз Дар’я – студентка Вінницького державного педагогічного університету.

Учасників нагородили кубком, медалями та грамотами Департаменту освіти і науки Віницької обласної державної адміністрації.

Вітаємо чемпіонів!

Тренують команду Стефаник М.В. та Бевз О.Л.

13.10.2016 | Aдмін