Міжнародний день людей похилого віку.

У житті кожної людини настає вік, який називають літнім, в ньому ще багато цікавого, але найголовніше – багато вільного часу, завдяки якому можна реалізувати те, на що раніше не вистачало його.

За рішенням Генеральної Асамблеї ООН 1 жовтня в усьому світі відзначають день людей похилого віку.

До дня людей похилого віку у школі були організовані акції «П’ять картоплин», «Турбота». Учнівські колективи прийняли активну участь у цих акціях, а  також привітали ветеранів мікрорайону , відвідавши їх на дому. Лідери учнівського самоврядування  привітали ветеранів  ВВВ та ветеранів праці  із Днем ветерана та Міжнародним днем людей похилого віку , відвідавши  міську ветеранську  організацію. Учні підготували вітальну програму, подарувавши присутнім теплі слова  частиночку радості та  душевного спокою.

03.10.2016 | Aдмін