Робінзонада-2016

В рамках організації та проведення тижня фізичної культури і спорту, з нагоди відзначення Дня туризму та з метою формування здорового способу життя 13 вересня 2016 року у школі проведено туристично-спортивну гру «Робінзонада» для учнів 9-11 класів.

Кожен клас визначився із назвою  команди та підготував девіз, зміст якого  символізув  патріотичний дух , єдність та любов до Батьківщини.

Дистанцію, яку мали подолати учасники, складалася з 10 конкурсів:  представлення команди,визначення азимуту, топографія, , складання наплічника, «Ватра», « Смуга перешкод», «Спортивний», «Велотріал», знання з медицини  та краєзнавчий конкурс.

Всі команди отримали максимум задоволення, заряд бадьорості і енергії, показали високі результати  та зайняли призові місця:

-  представлення команди - 11-Бклас;

-         у конкурсі «Ватра»- 10-А клас;

-         у конкурсі «Топографія» -11-Б клас;

-         у конкурсі «Складання наплічника» -11-А клас;

-         у конкурсі «Велотріал»-10-Б клас;

-         у конкурсі «Медицина»-10-А клас;

-         у конкурсі «Азимут»-11-Б клас;

-         у спортивному конкурсі – Шмиганівський Назар (9-В клас),

Пріщенко Олександра(9-А клас);

-     у конкурсі «Смуга перешкод» - 10-Б клас;

-    у конкурсі «Краєзнавство»- 10-Б клас.

Висловлюємо велику подяку організаторам змагань Бевз О.Л. та Стефанику М.В.

16.09.2016 | Aдмін