День знань

Вересень панує вже довкола

Наче той художник-чарівник.

Добрий день, найкраща друга школо!

Це для нас – новий навчальний  рік!

1 вересня в нашій країні відзначається День знань. Крім того, це ще й початок нового навчального року, який завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги – дороги до знань, до нових звершень.  Особливим і, безперечно, визначальним у житті свято 1 дзвоника стало для  наших малих першокласників, які, тримаючись за батьківські руки, вперше ступили на незвіданий шлях.

Ми привітно  прийняли у свою шкільну родину  96 першокласників ,які з допитливими очима і тривогою зустріли свою першу вчительку. Завітали на свято Вереснянка та Буквар і вручили  першокласникам символічний ключ від Країни Знань.

На святі першого дзвоника були присутні гості:  заступник міського голови  О.М. Ткачук , начальник відділу освіти Ю.В.Журба, директор ДТЕК Ладижинської ТЕС  О.Б.  Бобрик. Вони щиро привітали усіх присутніх із святом,  побажали успіхів у навчанні, гарних оцінок та щирих друзів, здоров’я  і   миру.

Звичайно,  на святі не обійшлося без виступу  директора школи Л.С.Курочко , яка  звернулася до присутніх зі словами привітань та  подякувала батькам за підтримку і розуміння.  Також   директор школи передала вітання міському голові В.І.Коломєйцеву за сприяння у створенні на базі школи спортивного майданчика зі штучним покриттям.

Звідусіль лунали теплі поздоровлення і кожне людське серце хвилюючись, відгукувалось на заклик ПЕРШОГО ДЗВОНИКА!

Після закінчення святкової лінійки учні , батьки та гості перерізали  стрічку  і відкрили символічним ключем спортивний майданчик.

06.09.2016 | Aдмін