Звіт директора школи

29 серпня 2016 року відбувся традиційний звіт директора школи Курочко Л.С. про роботу школи протягом 2015-2016 навчального року .

В актовій залі  були присутні батьки, вчителі та техпрацівники школи у кількості 91 осіб.

Після виступу директора школи із звітом про використання батьківських коштів виступила член батьківського комітету школи Андрієць Оксана Миколаївна. «За цей рік, - сказала вона, - школа поповнилася новими телевізорами, стендами з національно-патріотичного виховання, пошито костюми для учасників агітбригади та іншим. Завдяки зусиллям батьків, бюджетним асигнуванням зроблено ремонт шкільних коридорів».

Оцінюючи роботу директора школи за минулий навчальний рік, колектив школи та присутні гості дали високу оцінку Курочко Лідії Сергіївні:

75 чоловік оцінили роботу на «зразково», 16 чоловік – на «задовільно».

Ми гордимося, що у нашій школі працює директором школи Курочко Л.С.!

01.09.2016 | Aдмін