Мовний табір

Важко навіть уявити сучасний світ без гаджетів та іноземної мови.

Відповідно до наказу Міністерства освіти науки України від 03.02.2015 року № 89 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів», з метою популяризації вивчення іноземних мов уперше в Ладижинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів працював літній мовний табір.

В мовному таборі займалися та відпочивали 50 учнів школи, які мали можливість удосконалити свої знання з англійської мови. Табір функціонував із 30 травня  по 3 червня червня .

Мета даного табору – популяризація іноземних мов, підвищення мотивації учнів до вивчення іноземних мов, формування комунікативної компетенції, розвиток творчого потенціалу кожного учня, виховання комунікативної потреби у пізнанні інших країн і народів.

У таборі діти мали можливість спілкуватися англійською мовою та застосовувати її у різних формах діяльності: ігрових програмах, конкурсах, змаганнях , переглядах мультфільмів та фільмів із їх наступним обговоренням, рухливих іграх, тощо.

Заняття проводились переважно на свіжому повітрі, в ігровій формі, з широким використанням інтерактивних форм : робота в парах, групах, командах, тощо. Навчання охоплює тематику, що відповідає програмі (рівень АІ), віковим особливостям та інтересам учнів: «Відпочинок і дозвілля», « Моя сім’я і друзі», « Моє місто», «Англомовний світ», « Хобі».

Робота літнього мовного табору була спланована за тематичними днями, а саме: «День друзів», «День спорту», «День дітей», «День подорожей та екскурсій»,«День природи» . Завдяки чому вдалося створити відповідне мовне середовище та умови для заохочення учнів до вивчення англійської мови.

Переглянути фотозвіт можна ТУТ

09.06.2016 | Aдмін