Туристи з Ладижина виправдали наші сподівання на Кубку України

З  30 квітня по 03 травня 2016 року в районі селища Іванівка Первомайського району Миколаївської області пройшли відкриті змагання Миколаївської області зі спортивного туризму серед юнаків "Кубок Бугу".

Вінницьку область представляли дві команди по ІІ класу (2001 – 2004 р.н.). Від м. Ладижин до складу збірної області, як ми вже зазначали, були запрошені четверо спортсменів клубу «Крокус».

Діти змагались на дистанціях «Особисто-командна смуга перешкод», «Командна смуга перешкод» та «Крос-похід».

На змаганнях по ІІ класу приймали участь 15 команд, серед яких дві команди нашої області зайняли І і ІІ загальнокомандне місце.

На особистій смузі чемпіонкою України серед дівчат у своїй віковій категорії стала наша учениця ЗОШ №2 Юлія Стасюк. А команда, капітаном якої була Юля, стали чемпіонами України по ІІ класу. Друга команда у складі якої змагались учні ЗОШ №2 – Кучерявий Роман, Мудрак Максим та Лукіянов Владислав вибороли почесне ІІ місце.

Вітаємо наших туристів – спортсменів!

Тренують спортсменів Стефаник М.В. та Бевз О.Л.

10.05.2016 | Aдмін