День цивільного захисту

27 квітня 2016 року в нашій школі проходив День цивільного захисту.

Це був підсумковий захід, у якому на практиці демонструвався рівень набутих учнями знань та умінь. Також у цей день перевірялася якість всебічної підготовки цивільного захисту об’єктів освіти.

В плані проведення Дня цивільного захисту для учнів були передбачені такі цікаві заходи:

·         Екскурсія в пожежну частину для учнів 6-х класів.

·         Військово-спортивна естафета, в якій прийняли участь старшокласники 10-Б, 11-А, 11-Б класів.

·         Конкурс стінних газет для учнів 2-11 класів.

·         Дії за сигналом «Увага, всім!», під час якої відбулася евакуація всіх учнів, учителів та  персоналу школи.

День цивільного захисту пройшов на високому рівні. Учні та педколектив діяли грамотно і чітко. Переможцями у військово-спортивній естафеті стали учні 11-А класу, у конкурсі стінних газет – учні 8-В класу. Щиро вітаємо із перемогою!

05.05.2016 | Aдмін