Новини

Змагання з туризму

З 14 по 17 квітня в ур. Сабарів с.Лука-Мелешківська Вінницького р-ну проходили 23 обласні змагання з пішохідного туризму (ІІ клас), Відкритий чемпіонат області з техніки пішохідного туризму (ІІІ клас)  та Кубок України з техніки пішохідного туризму (ІV і V клас).

М. Ладижин представляв клуб «Крокус» двома командами по ІІІ і ІІ класам. У змаганнях ІІ класу змагались учасники віком з 2005 по 2001 р.н., а у змаганнях по ІІІ класу – учасники віком з 2000 по 1998 р.н.

У змаганнях по ІІ класу приймали участь 11 команд Вінницької області, а у змаганнях по ІІІ класу – 19 команд з Вінницької області та інших регіонів України.

Спортсмени виборювали перемогу на дистанціях «Командна смуга перешкод» та « Крос-похід».

Варто відмітити молодшу команду, яка впевнено виборола ІІ місце на обох дистанціях і посіла почесне ІІ загальнокомандне місце. У складі команди боролись: Стасюк Юлія – капітан команди, Кучерявий Роман, Лукіянов Владислав, Мудрак Максим, Рагозіна Аліна, Ковальчук Юрій та Колісник Даніла. По завершенню змагань чотирьох наших спортсменів запросили до складу збірної області для участі у щорічному Кубку України «Кубок Південного Бугу», який традиційно проходить у м.Миколаїв. Бажаємо їм успіхів!

Старша команда на дистанції «Смуга перешкод» посіла 5 місце, поступившись двом командам Вінницької області і двом командам інших регіонів Украни, але на дистанції «Крос-похід» довели, що вони одна із найсильніших команд відповідного класу віку, і вибороли І місце. У загальному заліку команда «Крокус» стала срібними призерами Відкритого чемпіонату області з пішохідного туризму. Ці нагороди виборювали: Бевз Дар’я – капітан команди, Шимановський Максим, Рибачок Дмитро, Осипенко Ігор, Горбатюк Вероніка та Бурдейна Алла.

Тренують команди Стефаник М.В. та Бевз О.Л.