Захистимо рідне місто Ладижин

Учні школи активно включилися в соціально-екологічний проект «Захистимо рідне місто Ладижин від забруднення хімічними джерелами струму

У нашому закладі встановлено сміттєвий бак для таких шкідливих, вже використаних джерел енергії. Учні відповідально віднеслися до такої потрібної справи і в результаті найбільше зібрали  елементів живлення (батарейок), а саме 592, відповідно, збережено від забруднення 236800 літрів води та 11840 грунту. Найбільше зібрали батарейок учні початкової школи, тому саме їм головний еколог підприємства «Переробний комплекс» ТОВ «Вінницька птахофабрика» Валерій Король  вручив приз-кольоровий принтер. Також  він  повідомив, що проект продовжується і кожен може внести свою частку у захист довкілля.

08.04.2016 | Aдмін