Новини

«IX Кубок школи, присвячений 72-й річниці визволення Ладижина, пам’яті героїв Майдану та героям АТО».

23 березня у Ладижинській ЗОШ №2 відбулися змагання з техніки пішохідного туризму на «IX Кубок школи, присвячений 72-й річниці визволення Ладижина, пам’яті героїв Майдану та героям АТО».

Всього учасників нараховувалось близько 50.

Після уроків з 13 години юні спортсмени змагались у спортивному залі на дистанції «Смуга перешкод». Переможців визначали у трьох вікових категоріях серед хлопців та дівчат окремо.

У молодшій групі серед хлопчиків переможцем став Колісник Данило, срібним призером став Волков Григорій і бронзовим призером – Сокальский Артем. Серед дівчат чемпіонкою стала Слободян Каріна, срібною призеркою – Рагозіна Ольга, бронзова призерка – Походзей Анна.

У середній групі серед хлопів переможцем став  Мудрак Максим, срібним призером – Кучерявий Роман і бронзовим призером – Ковальчук Юрій. Серед дівчат чемпіонкою стала  Рагозіна Аліна, срібною призеркою – Посуховська Яна і бронзовою призеркою стала Бунькова Тетяна.

У старшій групі призові місця розподілилися наступним чином. Чемпіонами стали Рибачок Дмитро і Стасюк Юлія, срібними призерами стали Шимановський Максим і Горбатюк Вероніка та бронзовими призерами – Осипенко Ігор та Бурдейна Алла.

По закінченню змагань всі призери були нагороджені медалями та грамотами за змагання, також всі учасники змагань отримали солодкий приз від директора Ладижинської ЗОШ №2

Вітаємо всіх переможців та призерів змагань та бажаємо всім учасникам у майбутньому – перемог!

Дякуємо за підтримку директору ЛЗОШ №2 Курочко Л.С.