Міс весна

У перші дні весни до нас приходить чудове свято - 8 Березня . У цей день вітають усіх дівчаток та матусь зі святом.

Земля зітхає ледве чутно
    І прокидається від сну...
    І березень дарує чудо,
    Розпочинаючи весну

Напередодні цього дня  у школі відбувся конкурс «Міс весна», в якому прийняли участь учениці 3-4 класів. Дівчатка – учасниці з кожного класу приймали участь у конкурсах, в яких продемонстрували свій талант, оригінальність,  творчість, артистизм, фантазію. Вони співали, розказували вірші, танцювали, приймали участь у конкурсах на швидкість та кмітливість.

Кожна з дівчаток доклали максимум зусиль аби представити себе на сцені найчарівнішою  та найоригінальнішою . Велика заслуга і  учнів класу, які  допомагали , підтримували свою учасницю , а  також  класоводів  і батьків. Усі учасниці отримали нагороди та призи,а  глядачі і вболівальники море позитивних емоцій.

04.03.2016 | Aдмін