Любов творить чудеса

Під таким девізом проходило свято для учнів початкових класів.

До нього учні 3–А класу разом зі своїм класним керівником Новіковою О.В. підготувалися завчасно.

Напередодні Дня Святого Валентина виготовили і відправили нашим бійцям валентинки з найкращими побажаннями. Для своїх рідних пошили подушечки-валентинки і передали їх з любовю із рук в руки під час свята.

Всі гості із захопленням спостерігали за ходом свята. Діти гарно декламували вірші, артистично грали ролі в гумористичній сценці. Нікого не залишила байдужим  інсценізація пісні, де Мельник Оксанка(дитина з особливими освітніми потребами) грала головну роль. Чудовою прикрасою став ніжний вальс, поставлений з допомогою хореографа Макаревич Олесі Олександрівни. А пісні , підібрані Ковальвою Олександрою Анатоліївною, оспівали любов: і ліричну, і дитячу (дружбу), і родинну, і патріотичну.

Щиро сподіваємось, що кожен отримав свій промінчик любові.

24.02.2016 | Aдмін