Чудовий бісер

Мистецтво виготовлення виробів з бісеру сягає  глибини  віків.

Виготовлення прикрас з бісеру – один із самих загадкових, найцікавіших видів народної творчості.

Заняття бісером – це також і захопливий вид мистецтва. Особливо люблять займатися ним діти. Учні із задоволенням знайомляться з даним видом рукоділля. Як їх можуть не привабити  чарівні різнокольорові, блискучі краплинки-бісеринки! До роботи беруться з неабияким бажанням. Під час виконання робіт в учнів розвивається дрібна моторика рук, образне мислення, творча уява, художні та естетичні смаки.

Тому  у нашій школі була організована  виставка робіт із бісеру «Чарівний бісер».

Всі роботи, представлені на виставку просто фантастичні. Учні  цих чудових витворів мистецтва відчули  чого вони варті,  обмінялись досвідом, поставили перед собою завдання на майбутнє  і надали змогу помилуватися красою.

17.02.2016 | Aдмін