Місце зустрічі - місто дитинства

У школі 6 січня відбулася традиційна зустріч випускників.

В стіни рідної ЗОШ №2 з’їхалися з усіх куточків України її випускники. Гостинно зустріла випускників директор школи Курочко Лідія Сергіївна, яка привітала усіх зі святом, побажала присутнім радості, здоров’я, мирного неба. Про минулі шкільні роки згадували випускники, які закінчили школу 40, 35, 30, 25, 20, 15, 10, 5 років тому. З їх слів звучали слова глибокої вдячності та поваги всьому педагогічному колективу. Кожен із них пригадав, які були прекрасні шкільні роки, згадали своїх перших учителів та класних керівників.

Тут час сьогодні владу загубив

Над пам’яттю і душами людськими

Тут батьківщина всіх дитячих див,

Що ходять коридорами шкільними.

10.02.2016 | Aдмін